Шановні працівники Верховинського районного відділу УСБУ в Івано-франківській області

Опубліковано 24 березня 2020

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Служби безпеки України.
З нагоди свята висловлюємо вам вдячність за значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних та військових інтересів нашої країни.
Ваша робота зобов’язує бути мужніми, відважними, впевненими у своїх діях, мати високі почуття патріотизму і вірності присязі. Саме завдяки цим якостям ви з честю виконуєте усі покладені на вас завдання та є гідними свого високого обов’язку перед державою та українським народом.
Тож, бажаємо вам і надалі бути нашими надійними охоронцями.
Міцного здоров’я Вам і Вашим родинам, злагоди, достатку у ваших сім’ях і заслуженої шани від людей.

Голова районної ради Іван Шкіндюк

Голова райдержадміністрації Василь Бровчук