Представлено нового директора Комунального некомерційного підприємства “Верховинський центр первинної медико–санітарної допомоги»

Опубліковано 30 липня 2020

Сьогодні, 30 липня 2020 року голова районної ради Іван Шкіндюк спільно з  головою районної державної адміністрації Василем Бровчуком та головним лікарем Верховинської ЦРЛ Миколою Ілюком представили колективу нового директора Комунального некомерційного підприємства “Верховинський центр первинної медико –санітарної допомоги» - Світлану Шкіряк.

Відповідно до рішення позачергової 31 сесії 7 демократичного скликання, яка відбулася 27 липня 2020 року призначено Шкіряк Світлану Святославівну директором Комунального некомерційного підприємства "Верховинський центр первинної медико –санітарної допомоги" шляхом укладення з нею контракту терміном на 3 роки.

Керівники побажали Світлані Святославівній плідної праці та висловили сподівання, що подальша співпраця з колективом допоможе новому директору зберегти та примножити здобутки закладу. Також подякували попередньому керівникові закладу Уляні Павлівній за виконану роботу в медичній галузі.