ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОГО ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ВЕРХОВИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО–САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

Опубліковано 30 липня 2020

Сьогодні, 30 липня 2020 року голова районної ради Іван Шкіндюк спільно з головою районної державної адміністрації Василем Бровчуком та головним лікарем Верховинської ЦРЛ Миколою Ілюком представили колективу нового директора Комунального некомерційного підприємства “Верховинський центр первинної медико – санітарної допомоги» Світлану Шкіряк.
Відповідно до рішення позачергової 31 сесії 7 демократичного скликання, яка відбулася 27 липня 2020 року призначено Шкіряк Світлану Святославівну директором Комунального некомерційного підприємства "Верховинський центр первинної медико –санітарної допомоги" шляхом укладення з нею контракту терміном на 3 роки.