«Гуцульщина», «Дідо Иванчік», «Рік у віруваннях гуцулів, «Гуцульська спадщина», «Вакації у Дзядзя» – безцінні книги для музею

Опубліковано 03 листопада 2020
На книжкову полицю Верховинського музею книги про гуцулів і Гуцульщину, який створюється у Верховині, надійшли нові видання. Їх офірував редактор журналу «Гуцульщина" та «Гуцульського калєндаря» Роман Клим з Верховини.
Книги «Дідо Иванчік» (2012р.), «Рік у віруваннях гуцулів» (2009р.) Петра Шекерика-Доникового, а також «Вакації у Дзядзя» (2017р.) Теофіля Кисілевського видані у редакції журналу (видавництві) «Гуцульщина». Праця з життя і творчості гуцулів Івана Сеньківа «Гуцульська спадщина» побачила світ у видавництві «Друк Арт» 2014 року у Чернівцях. Ну а фотоальбом «Гуцульщина» під редакцією Уляни Старосольської видано нашими братами-гуцулами у діаспорі – Українським Гуцульським Товариством «Черемош», Філадельфія, 1988 рік.
Щиро дякуємо Вам, Романе Васильовичу, за подаровані Музею видання. Верховинський Музей книги про гуцулів і Гуцульщину формуємо разом. Прізвище кожного книгодавця, який запропонує для Музею книжкові видання, фото, відеоматеріали, рукописи про Гуцульський край, буде занесено до Почесної книги музею. Відвідувачі знатимуть поіменно патріотів книги. Вони зостануться у пам’яті гуцулів і Гуцульщини нинішнього та прийдешніх поколінь.