Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Верховинщини!

Опубліковано 09 листопада 2020
Щиросердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!
Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею ви звеличуєте нашу Гуцульщину та рідну Україну, примножуєте їх успіхи і досягнення.
Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.
Щиро вдячні працівникам відділу культури, будинків культури та клубних установ, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.
Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.
Голова районної ради
Іван Шкіндюк