Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Опубліковано 12 листопада 2020
Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!
Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо – невід’ємна складова нашого часу. Без них сьогодні неможливий суспільний прогрес. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкрити широкі можливості для контактів і спілкування.
Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.
Бажаємо всім вам професійного зросту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення і процвітання, здоров’я, гарного настрою сьогодні та завжди.
Хай всі ваші плани будуть реалізовані!
Голова районної ради
Іван Шкіндюк