Дорогі студенти Верховинщини!

Опубліковано 17 листопада 2020
Щиро вітаємо вас з Днем студента!
Студенти завжди вирізнялися прагненням до національного відродження та утвердження української державності. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у громадських перетвореннях значною мірою залежить майбутнє рідного краю.
Сьогодні Верховинщина потребує молодих, креативних, талановитих і патріотично налаштованих фахівців. Ви – надія соціально-економічного розвитку та духовного збагачення регіону, і вже найближчим часом поповните лави молодих фахівців на підприємствах, в установах та організаціях. Від Вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних-соціальних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.
Бажаємо усім студентам, здоров’я, успіхів, творчого натхнення у навчанні та житті! Здійснення усіх мрій! Нехай завжди залишиться з вами радість чудових студентських років!
Голова районної ради
Іван Шкіндюк