Дорогі Верховинці та жителі району !

Опубліковано 21 листопада 2020
Щиро вітаємо Вас зі святом – Днем Гідності та Свободи.
21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).
В цей день всі ми повинні вшанувати патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
Низько вклоняємось героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України.
Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є будування нової, процвітаючої та незалежної Української держави.
Бажаємо мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту Вам та Вашим родинам.
Слава Україні!
Героям слава!