Дорогі Верховинці!

Опубліковано 28 листопада 2020
В останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні.
Цього дня у Загальнонаціональній хвилині мовчання Україна схилить голови в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі.
Українці відчули на собі всю біль голодомору, тому кожен з нас втратив частку свого коріння. Ще живі люди, які пам'ятають Голодомор і можуть розповісти про той жахливий час.
Просимо всіх жителів району приєднатися до акції, 28 листопада о 16 годині у вікнах своїх осель засвітити свічки пам’яті за жертвами українського народу.
Це знак нашої скорботи.
Це святий вогник, який зігріє душі загиблих.
Це світло очищення задля нашого майбутнього.
Прийміть до себе в душу краплю світла, тепла, добра, любові, адже тільки любов’ю до ближнього свого ми подолаємо зло.
Голодомор – сумна і страшна сторінка української історії. Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей - наших земляків, без жалю винищених Голодомором! Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!
Голова районної ради
Іван Шкіндюк