Про скликання першої сесії Верховинської районної ради

Опубліковано 26 листопада 2020

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ,
СЕЛИЩНИХ МІСЬКИХ ГОЛІВ
25 ЖОВТНЯ 2020

ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

с-ще. Верховина

26 листопада 2020 року                                                                              № _______
16 год. 00 хв

Про скликання першої сесії Верховинської районної ради.

Відповідно до статті 36, статті 202, статті 206 Виборчого кодексу України, частини 4 статті 45, частини 2 статті 46, частини 1 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Верховинської районної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 24 грудня 2015. (зі змінами та доповненнями відповідно до рішень районної ради від 26.01.2016р. та 26.02.2016р), Верховинська районна виборча комісія Івано-Франківської області

ПОСТАНОВИЛА:

1. Скликати першу сесію новообраної Верховинської районної ради VIII-го демократичного скликання 01 грудня 2020 року об 11 год. 00 хв за адресою: смт. Верховина, вул. Франка, 20, в сесійній залі (2-й поверх Верховинської районної ради).
  2. Повідомити новообраних депутатів про місце та час скликання першої сесії Верховинської районної ради восьмого демократичного скликання.
  3. Постанову оприлюднити шляхом розміщення на веб-сайті Верховинської районної ради.

Верховинської районної
територіальної виборчої комісії                                               Шкрібляк В.І.

Секретар
Верховинської районної
територіальної виборчої комісії                                               Григорчук Л.Д.