Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Опубліковано 07 грудня 2020
Щиро вітаємо Вас з Днем місцевого самоврядування!
Самоврядні органи у демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.
Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району. Завдяки злагодженій роботі нам вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів.
Тож нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого народу.
Бажаємо нових здобутків у вашій праці, міцного здоров’я, щастя, здійснення всіх ваших життєвих планів і сподівань.

Голова районної ради Юрій Філипчук

Голова райдержадміністрації Василь Бровчук