Проведено друге пленарне засідання першої сесії Верховинської районної ради

Опубліковано 10 грудня 2020
Сьогодні проведено друге пленарне засідання першої сесії Верховинської районної ради VIII демократичного скликання.
Голова районної ради Юрій Філипчук та голова райдержадміністрації Василь Бровчук вручили працівникам місцевого самоврядування спільні грамоти з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.
Перед початком роботи ради о. Юрій Стефлюк разом з депутатами виговорили молитву «Отче наш» на добру працю у сесійній залі.
Рада розглянула наступні питання порядку денного: «Про Регламент районної ради восьмого демократичного скликання», «Про Положення про постійні комісії», «Про обрання складу постійних комісій районної ради», «Про Положення про президію районної ради», «Про президію районної ради», «Про звернення районної ради», «Про реорганізацію та зміну структури виконавчого апарату районної ради», «Про створення комісії щодо інвентаризації майна спільної власності територіальних громад».
З розглянутих питань прийнято відповідні рішення