В селі Верхній Ясенів урочисто відкрили дитячий садочок

Опубліковано 30 грудня 2020
Сьогодні 30 грудня, у рамках реалізації Національної президентської програми «Велике будівництво» у селі Верхній Ясенів відкрили дитячий садочок «Гуцулятко».
З цієї нагоди на урочистості завітали голова районної ради Юрій Філипчук, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, депутат обласної ради Сергій Басараб, селищний голова Верховинської ОТГ Василь Мицканюк, актив села Верхній Ясенів, дошкільнята закладу.
Після привітальних слів керівництва , перерізання стрічки, приміщення дитячого садка освятили священнослужителі села. На звершення заходу діти підготували та подарували святковий концерт.
Дитячий садок «Гуцулятко» найближчим часом зможуть відвідувати 40 дітей, він розрахований на дві групи.
Ця довгоочікувана подія стала приємним святом та передноворічним подарунком, як для діток так і для дорослих.
Довідкова інформація:
кошторисна вартість об’єкту на початок будівництва становила 13744,542 тис.грн.
Станом на 1.01.2020 року вартість будівельних робіт по обєкту «Дитячий садок на 40 місць» становив 4153249,61 гривень.
Для завершення будівництва дитячого садка було освоєно кошти 13 125082 грн, зокрема: ДФРР – 11802507 грн., Місцевий бюджет – 1322575 грн.
Будівельні роботи на даному об’єкті проводились УКБ області, ПМП «Оріон». Завершальні будівельні роботи проводила будівельно-інвестиційна компанія «Західспецбуд».