Шановні жителі району!

Опубліковано 06 січня 2021
Щиросердечно вітаю Вас зі світлими і радісними різдвяними святами, які об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє.
Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Це свято сповнює наші душі добром та надією, вірою в те, що світло і правда завжди переможуть. Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової дороги в мирний щасливий рік.
Щиро зичу вам щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панує злагода і спокій.
Христос Народився! Славімо Його!
Голова районної ради Юрій Філипчук