Скликається четверта сесія районної ради

Опубліковано 15 січня 2021
від ___15 січня__2021 р. №___2-р____
селище Верховина
Про скликання четвертої
сесії районної ради
VІІІ демократичного скликання
На підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Скликати четверту сесію районної ради VІІІ демократичного скликання 26 січня 2021 року (початок роботи об 11.00 годині) з наступним порядком денним:
1. Звіт голови райдержадміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2020 рік.
2. Про підсумки виконання бюджету району та районного бюджету за 2020 рік.
3. Про затвердження районних програм на 2021 рік.
4. Про Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад району.
5. Різне.
2. На сесію районної ради запросити: голову райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, селищного та сільських голів, представників ЗМІ.
3. Виконавчому апарату районної ради забезпечити проведення сесії районної ради з дотриманням санітарно-гігієнічних норм відповідно до чинних нормативних документів МОЗ та рекомендації Всесвітньої ООЗ.