Захід-реквієм « Навіки втрачена весна», присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні

Опубліковано 19 лютого 2021
На знак шани до Героїв Небесної Сотні, сьогодні, 19 лютого біля Стели Героїв Небесної Сотні відбувся Вечір-реквієм, присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. У ньому взяли участь, голова районної ради Юрій Філипчук, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, заступник селищного голови Оксана Чубатько, керівники установ та організацій району, громадськість.
Панахиду за упокій душ Героїв Небесної Сотні та всіх, хто загинув у боротьбі за незалежність нашої держави, відслужили священнослужителі району, отець Юрій - настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці, отець Роман- настоятель греко-католицької церкви селища Верховина, отець Ігор –настоятель храму перенесення мощей святого Миколая с. Бережниця.
В рамках заходу в знак пам’яті про Небесну Сотню прозвучали пісенні композиції виконавців Верховинщини.
Захід завершився покладання квітів до Стели Героїв Небесної Сотні та виконання Гімну України.
Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли в небеса, але вони вічно житимуть в народній пам´яті, бо «Герої Не вмирають!»
Даний захід відбувся без широкого залучення громадськості та з дотриманням карантинних вимог, що діють на території держави.