Скликається шоста сесія районної ради

Опубліковано 19 лютого 2021

ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від ___19 лютого_____2021 р. №___7-р____

селище Верховина

Про скликання шостої

сесії районної ради

VІІІ демократичного скликання

На підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати шосту сесію районної ради VІІІ демократичного скликання 03 березня 2021 року (початок роботи об 11.00 годині) з наступним порядком денним:

1. Про затвердження порядку та нормативу відрахувань до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) підприємствами, що належать до комунальної власності Верховинської районної ради на 2021 рік.
  2. Про результати роботи Верховинського районного лісгоспу за 2020 рік та про фінансово-економічний стан і перспективи розвитку підприємства.
  3. Про надання Верховинському районному лісгоспу на отримання кредитного ліміту.
  4. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Верховинського району відділення Національної поліції району за 2020 рік.
  5. Про підтримку сталого розвитку деревообробної галузі  та недопущення руйнування автодоріг.
  6. Про затвердження плану регуляторного акту.
  7. Різне.

2. На сесію районної ради запросити: голову райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, селищного та сільських голів, представників ЗМІ.

3. Виконавчому апарату районної ради забезпечити проведення сесії районної ради з дотриманням санітарно-гігієнічних норм відповідно до чинних нормативних документів МОЗ та рекомендації Всесвітньої ООЗ.

Голови районної ради                                                               Юрій Філипчук