Голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь у засіданні Державної та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації

Опубліковано 25 лютого 2021
На підставі рішення позачергового засідання Державної та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації, з метою запровадження посилених протиепідемічних заходів в Івано-Франківській області, сьогодні 25 лютого, голова райдержадміністрації Василь Бровчук провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. В засіданні взяли члени комісії та керівники медичних установ району.
Темою наради стало питання вжиття додаткових посилених заходів щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (COVID- 19).
За інформацією районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації станом на 25 лютого 2021 року всього у Верховинському районі з початку карантину зафіксовано 766 ПІДОЗР захворювання на COVID-19, яке викликано коронавірусом, з них:
629 лабораторно підтверджених випадків захворювання;
17 осіб госпіталізано;
27 осіб на самоізоляції;
11 летальних випадків;
574 особи одужали.
Станом на 25.02.2021 у тимчасовому інфекційному відділені КНП "Верховинська центральна лікарня" Верховинської селищної ради на лікуанню перебуває на коронавірусну інфекцію 33 особи, з них 8 у реанімаційному віділенні.
З метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2, та стабілізації епідеміологічної ситуації, комісія вирішила:
1. Проінформувати населення району про те, що карантин на території України продовжено до 30 квітня 2021року та встановлено з 00:00 годин 26 лютого 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Івано-Франківської області.
Рішення спільних позачергових засідань Районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та Штабу ліквідації наслідків надзвичайної ситуації щодо запровадження карантинних та контрольних заходів в районі, продовжують діяти.
2. Призупинити:
- регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, крім перевезення:
1) легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п'яти осіб без урахування осіб віком до 14 років;
2) службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше, ніж за два дні органи Національної поліції області.
3. Призупинити торгівлю на ринках , маркетах, кіосках та інших торгових точках промисловою групою товарів на час посилення карантинних заходів.
4. Призупинити навчально-виховний процес в усіх освітніх закладах району.
5. Призупинити роботу розважальної інфраструктури і всіх закладів громадського харчування на території району.
6. З метою посилення контролю за посиленням карантинних обмежень працівникам поліції додатково вжити заходів щодо недопущення правопорушень у режимі посиленого карантину на території Верховинського району.
7. Забезпечити висвітлення інформації в засобах ЗМІ про введення додаткових карантинних заходів .