Дорогі наші жінки!

Опубліковано 08 березня 2021
Прийміть найщиріші вітання зі святом любові, весни та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!
Сьогодні Ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Ваш світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного затишку. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради та від себе особисто хочу побажати, щоб доля була прихильною до кожної з Вас, щоб міцним були Ваші сім’ї, здоровими – діти, здійсненними – мрії, успішними справи і починання.
Зі святом Весни, Вас!
Голова районної ради Юрій Філипчук