З Днем українського доровольця

Опубліковано 13 березня 2021
Шановні жителі Верховинського району!
Прийміть щирі вітання зі святом, яке втілює доблесть і героїзм нашого народу – Днем українського добровольця. В цей день ми вшановуємо всіх, хто ставши до лав добровольців, піднявся на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави. Першими на Схід в 2014 році вирушили саме добровольчі формування. Завдяки їхньому патріотизму, мужності та жертовності вдалося не допустити швидкого просування ворога по нашій землі.
Й донині на фронтах неоголошеної війни українські патріоти боронять цілісність держави!Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих героїв добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті!Висловлюю подяку усім жителям району, хто ніс і несе військову службу в зоні антитерористичної операції, захищає Батьківщину, ризикуючи здоров’ям та життям. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями. Бажаю вам міцного здоров’я, незламного духу, добробуту, Божого благословення та миру на рідній землі.
Споконвічне прагнення нашого народу до свободи неможливо здолати – перемога буде за нами!
Слава Україні! Героям слава!
Голова районної ради Юрій Філипчук

May be an image of 1 особа, стоїть та текст