Проведено шосту сесію Верховинської районної ради восьмого демократичного скликання.

Опубліковано 19 березня 2021
Сьогодні 19 березня 2021 року проведено шосту сесію Верховинської районної ради восьмого демократичного скликання. Перед початком роботи настоятель церкви УПЦ КП «Пресвятої Трійці» села Верхній Ясенів отець Михайло Гергелюк виголосив Молитву "Отче наш" за усіх Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України та на добру працю.
На сесії розглянуто наступні питання: Про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік. Про план діяльності районної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік.
Про затвердження Порядку та нормативи відрахувань до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) підприємствами, що належать до комунальної власності Верховинської районної ради на 2021 рік.Про затвердження переліку об’єктів комунального майна району, які підлягають приватизації у 2021 році. Про результати роботи Верховинського районного лісгоспу за 2020 рік та про фінансово-економічний стан і перспективи розвитку підприємства. Про надання Верховинському районному лісгоспу дозволу на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок. Інформація начальника Верховинського відділення поліції Косівського відділу Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Верховинського району протягом 2020 року. Про підтримку сталого розвитку деревообробної галузі та недопущення руйнування автодоріг.Про затвердження складу комісії. Про звернення районної ради щодо проєкту Стратегії управління лісами України до 2035 року та інші. По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.