Заходи до Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Опубліковано 19 березня 2021
Сьогодні,19 березня голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь у заходах з нагоди професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Голова районної ради Юрій Філипчук, спільно з головою райдержадміністрації Василем Бровчуком, заступником голови селищної ради Ярославом Кікінчуком привітали працівників Верховинського комбінату комунальних підприємств, Верховинського водопровідно-каналізаційного підприємства та вручили Грамоти за багаторічну сумлінну працю, відповідальність, своєчасне виконання службових обов’язків та професійну майстерність.