Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Опубліковано 21 березня 2021

Щиро вітаю Вас з професійним святом. Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Ваша робота – одна з найважливіших складових господарського комплексу громади. Адже це – благоустрій і затишок населених пунктів, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні комунальні послуги.
Всі ми розуміємо ситуацію в галузі житлово-комунального господарства, складність і відповідальність роботи, яку ви виконуєте щодень.
Тож, хочу подякувати Вам за невтомну працю й відданість своїй професії.
Зичу Вам і Вашим родинам доброго здоров’я, щастя, достойних матеріальних статків, наснаги, професійних здобутків.
Хай Бог допомагає у Вашій нелегкій праці!
Голова районної ради Юрій Філипчук