Допомогти пільговій категорії населення зводити власне житло

Опубліковано 25 березня 2021

Сьогодні відбулося засідання тимчасової комісії районної ради з реалізації лісосировинних ресурсів для потреб пільгових категорій населення. Комісію провів голова районної ради Юрій Філипчук за участю Світлани Ілійчук - керуючого справами районної ради, Андрія Станкевича - головного лісничого ДП «Верховинське лісове господарство», Андрія Бельмеги - інженера цеху з переробки деревини ДП «Гринявське лісове господарство», Григорія Сольчаника - інженера з охорони праці Верховинського районного лісгоспу, Наталії Сапріянчук – начальника відділу загально-організаційної роботи районної ради, де було розглянуто заяви громадян Верховинського району, які відносяться до пільгової категорії населення. Комісія рекомендувала керівникам підприємств виділити будівельний ліс та дрова по пільговій ціні.