засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Опубліковано 30 березня 2021

Голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь у черговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Основне питання засідання - епідемічна ситуація на території району, спричинена коронавірусом та заходи щодо недопущення його поширення.
За інформацією районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації станом на 29 березня 2021 року всього у Верховинському районі з початку карантину в 740 жителів району виявлено та лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19, яке викликано коронавірусом.