Стартував чемпіонат України зі спортивного водного туризму

Опубліковано 15 квітня 2021

Сьогодні, 15 квітня голова районної ради Юрій Філипчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, заступник голови Зеленської сільської ради Василь Шмадюк, головний суддя – суддя Національної категорії Тарас Блистів взяли участь у відкритті змагань з Чемпіонату України зі спортивного водного туризму в с.Бистрець Зеленської сільської ради Верховинського району відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів федерації спортивного туризму України стартував Чемпіонат України зі спортивного водного туризму.

В привітальних виступах зазначалось, що здоров’я і життя людини – головні пріоритети державної політики. Такі заходи, насамперед допомагають привернути увагу громадськості до здорового способу життя. Вони покликані об’єднувати людей, заохочувати їх берегти природу рідного краю та зміцнювати особисте здоров’я.
Позмагатися на Верховинщину приїхало близько 100 учасників з 8 областей України: Львівської, Чернівецької, Хмельницької, Івано-Франківської, Житомирської, Вінницької, Київської,Тернопільської та міста Києва.

В програмі змагань передбачено три дистанції: «Слалом», «Ралі», «Спринт». Чемпіонат України триватиме до 19 квітня 2021 року.