З Днем пожежної охорони

Опубліковано 17 квітня 2021

Шановні пожежники району!

Вітаю Вас із професійним святом – Днем пожежної охорони.

Ви обрали одну з найскладніших професій,  яка об’єднує людей мужніх та сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Ви готові у будь-яку хвилину, не вагаючись, ризикуючи власним життям, прийти на допомогу тим, хто її потребує,  за що і здобули повагу та шану наших краян.

Особлива вдячність ветеранам, всім тим, хто присвятив своє життя справі боротьби з вогнем і передає свій багатий досвід, традиції нинішньому поколінню вогнеборців.

Бажаю усім Вам життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України.

Нехай злагода та достаток завжди панують у Ваших оселях, а Ваша праця сторицею повертається Вам здоров’ям, щастям та добром.

Голова районної ради Юрій Філипчук