Шановні журналісти Верховинщини!

Опубліковано 05 червня 2021

Шановні журналісти Верховинщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста. Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашого сьогодення.

Сучасне суспільство неможливо уявити нині без інформації та комунікаційних мереж. Тому сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення.

У день професійного свята бажаю вам доброго здоров’я, миру, радості і благополуччя, творчого натхнення у досягненні вищих висот на журналістській ниві, цікавих подій та високих рейтингів.

Нехай творчі задуми реалізуються якнайкраще, а повсякденне застосування світових професійних стандартів стане шляхом до нових звершень.

З повагою, голова районної ради Юрій Філипчук