Проведено восьму сесію районної ради VІІІ демократичного скликання

Опубліковано 15 червня 2021
Проведено восьму сесію районної ради VІІІ демократичного скликання
Сьогодні, 14 червня відбулася восьма сесія районної ради VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук. Перш ніж розпочати роботу 8 сесії - Декан УПЦ КП Верховинського району, священник церкви «Пресвятої Трійці» села Ільці Дмитро Михавків та настоятель церкви УПЦ КП «Покрови Пресвятої Богородиці» села Красник Юрій Мануляк виголосили молитву «Отче наш» за усіх Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України та на добру працю. Після чого голова районної ради Юрій Філипчук та голова районної державної адміністрації Василь Бровчук вручили Подяку за особливі досягнення на державницькій трудовій ниві, активну життєву позицію та значну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток гуцульського краю та з нагоди 75 річчя від Дня народження Ославському Михайлу Івановичу та вітальні листівки з нагоди Дня народження депутатам районної ради: Надії Кіндратяк, Ігорю Раховському, Юрію Федорчуку та Юрію Філипчуку.
До проєкту порядку денного сесійного засідання та за пропозицією президії районної ради на розгляд депутатів було внесено 10 питань, зокрема: 1. Про підсумки виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку району за 1 квартал 2021 року. 2. Про затвердження плану заходів щодо складання прогнозу Верховинського районного бюджету на 2022-2024 роки. 3. Про план роботи районної ради восьмого демократичного скликання на період ІІ-ІV квартали 2021 року. 4. Про внесення змін до рішення районної ради від 10.12.2020 року «Про обрання складу постійних комісій районної ради». 5. Про звернення районної ради щодо встановлення окремого тарифу на електроенергію. 6. Про звернення районної ради щодо обмеження доступу жителів району до правосуддя. 7. Про звернення районної ради щодо недопущення закриття КНП «Верховинська багатопрофільна лікарня» Верховинської селищної ради. 8. Про звернення депутатів Верховинської районної ради щодо повернення субрегіональному рівню його природні повноваження та відповідне забезпечення фінансовими ресурсами. 9. Про звернення районної ради до Верховної Ради України про невідкладне прийняття проекту закону № 5599 щодо запобігання загрози національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають економічну або політичну вагу в суспільному житті.10. Про депутатський запит Нечая М.М. щодо обслуговування автодоріг Р-62 та Р-64.
По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.