Допомогти пільговій категорії населення зводити власне житло.

Опубліковано 16 червня 2021

Допомогти пільговій категорії населення зводити власне житло.

Сьогодні відбулося засідання тимчасової комісії районної ради з реалізації лісосировинних ресурсів для потреб пільгових категорій населення. Комісію провів голова районної ради Юрій Філипчук за участю Світлани Ілійчук - керуючого справами районної ради, Андрія Станкевича - головного лісничого ДП «Верховинське лісове господарство», Юрія Федорчука – депутата районної ради, Оксани Волинюк – депутата районної ради, Ольги Петріянчук – голови постійної комісії районної ради з питань податків, бюджету і фінансів, Наталії Сапріянчук – начальника відділу загально-організаційної роботи районної ради, де було розглянуто заяви громадян Верховинського району, які відносяться до пільгової категорії населення. Комісія рекомендувала керівникам підприємств виділити будівельний ліс та дрова по пільговій ціні.