Перша фотовиставка Олега Гапчука під назвою « Це люди твої, Гуцуліє»

Опубліковано 17 червня 2021
16 червня в Історико-краєзнавчому музеї «Гуцульщина» відбулася перша фотовиставка Олега Гапчука під назвою « Це люди твої, Гуцуліє».
На запрошення організатора дійства, у виставці взяли участь голова районної ради Юрій Філипчук, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, представники культури Верховинської селищної ради, працівники музею та запрошені.
Олег Гапчук представив свої роботи та змістовно розповів історією створення даної фотовиставки в яку входять 76 фотокартин. На світлинах можна буде побачити багато знайомих людей, фото підкріплене стародавніми українськими прислів'ями, цитатами зі співанок Романа Кумлика, Параски Плитки-Горицвіт та легендарного твору Петра Шекерика - Доникового "Дідо Иванчік"
Керівники привітали організатора фотовиставки. Побажали творчих успіхів, веселих світлих постатей, Божого благословення та нових звершень.