Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника

Опубліковано 17 червня 2021
День медичного працівника – свято, яке відзначають не тільки лікарі і медичні сестри, а й тисячі людей, яким медики подарували радість одужання, які вірять у знання, вміння і досвід лікарів, у їхню постійну готовність прийти на допомогу.
З цієї нагоди на передодні Дня медичного працівника відбулися урочистості з нагоди відзначення даного свята. Працівників медичної галузі привітали голова районної ради Юрій Філипчук, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук, голова селищної ради Василь Мицканюк та вручили грамоти працівникам медичної галузі Верховинського району.
Голова районної ради сердечно подякував за віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь. Юрій Філипчук побажав всім міцного здоров'я, наснаги, оптимізму, родинного затишку, звичайного людського щастя щоб душі завжди були відкриті для добра і любові, а Бог оберігав від життєвих негараздів! І клятва Гіппократа ніколи не була обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією.