Урочисті заходи до 25-ї річниці Дня Конституції України

Опубліковано 25 червня 2021
У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
З цієї нагоди, сьогодні 25 червня, в приміщенні актового залу Верховинського ліцею відбулися урочисті заходи.
У святкуванні взяли участь голова районної ради, голова РДА Василь Бровчук, селищний голова Василь Мицканюк, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, представники відділу культури селищної ради, працівники установ та організації, громадськість.
З нагоди святкування 25-ї річниці Дня Конституції з вітальними словами до всіх присутніх звернулись керівництво району.
Напередодні свята всім побажали міцного здоров’я, натхнення до праці, щастя, добра, достатку, процвітання нашій Незалежній Україні.
Святкування продовжилось виступами художніх та аматорських колективів району.
На завершення відбулося покладання квітів до пам´ятного знаку Української державності та Стели Героїв Небесної Сотні.