З днем Конституції України

Опубліковано 28 червня 2021

Шановні жителі Верховинського району!

25 років минуло з того моменту, коли українці прийняли свій Основний Закон. Прийняття Конституції – це не лише закріплення правових основ незалежної країни,  її суверенітету, територіальної цілісності, а й визначення нашої з вами впевненості та відповідальності.  У кожному пункті цього документу – сьогоднішнє та завтрашнє українців.

Саме тут визначені основні пріоритети та найвищі цінності людини. Передовсім – це право на життя, честь, свободу, безпеку та гідність.  І головне – перед цим Законом рівні мають бути усі.
Демократичне суспільство неможливо розвивати без дотримання конституційних прав, які визначають рівень розвитку держави та формують вектор її подальшого руху. Тож,  бажаю кожному із нас усвідомлювати свої права і свободи, та водночас пам'ятати: саме від нас залежить добробут країни, в якій ми народилися. Розуміння нашої з вами відповідальності та взятих на себе обов'язків, першою чергою, перед самими собою, творить новий день, формує світ, у якому ми живемо.

З повагою.

голова Верховинської районної  ради  Юрій Філипчук