Шановні податківці! Щиро вітаю вас з професійним святом!

Опубліковано 02 липня 2021
Шановні податківці!
Щиро вітаю вас з професійним святом!
Від вашої нелегкої відповідальної служби напряму залежить міць соціально-економічного потенціалу нашої країни.
Адже, відповідно до Конституції, Україна є соціальною правовою державою. І саме податкова система має забезпечити формування фінансових ресурсів для виконання конституційних гарантій громадян на достатній життєвий рівень. Професіоналізм податківця, його вміння якісно і зручно обслуговувати платників податків – це особливий і цінний людський ресурс, від якого залежить розмір державної казни та бюджетів різних рівнів, а значить наше сьогодення і наше майбутнє.
Бажаю вам розуміння, підтримки та поваги з боку суспільства, творчої і плідної повсякденної роботи.
Доброго вам усім здоров’я, оптимізму, миру, благополуччя і добробуту.
З повагою,
голова районної ради Юрій Філипчук