Відбулось засідання Зборів УАРОР на тему «Проблемні питання фінансового забезпечення районних рад» в м.Києві .

Опубліковано 05 липня 2021
Голова районної ради Юрій Філипчук, разом з колегами, головами районних рад з усіх областей України взяли участь у засіданні зборів Асоціації районних і обласних рад під головуванням президента Асоціації Сергія Чернова.
Була можливість поспілкуватись з представниками Мінрегіону, Мінфіну та головою профільного Комітету ВРУ Андрій Клочко. Також в дискусії брали участь експерти Анатолій Ткачук та Ігор Пілько. За результами конструктивного діалогу державними відомствами будуть зроблені відповідні ефективні кроки для належного функціонування субрегіонального рівня.