Проведено позачергову 9 сесію районної ради 8 демократичного скликання

Опубліковано 14 липня 2021
Сьогодні, 14 липня відбулася позачергова дев’ята сесія районної ради VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук. У роботі сесії взяли участь: голова районної держаної адміністрації Василь Бровчук, начальник Верховинського УСБУ Юрій Цебрук, начальник Верховинського комбінату комунальних підприємств Володимир Мицканюк, редактор районної газети «Верховинські вісті» Дмитро Кіращук, начальник фінуправління РДА Всеволод Ватаманюк, селищний голова Василь Мицканюк. Перш ніж розпочати роботу позачергової 9 сесії - декан УГКЦ Верховинського району, священик церкви «Побідоносця Юрія» селища Верховина Роман Болехівський виголосив молитву «Отче наш» за усіх Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України та на добру працю.
Після чого голова районної ради Юрій Філипчук та голова районної державної адміністрації Василь Бровчук вручили вітальні листівки з нагоди Дня народження депутатам районної ради: Іванні Русняк, Ользі Петріянчук та Верховинському селищному голові Василю Мицканюку.
До проєкту порядку денного сесійного засідання та за пропозицією президії районної ради на розгляд депутатів було внесено 3 питання, зокрема: Про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік, доповідав Всеволод Ватаманюк – начальник фінансового управління райдержадміністрації. Про реорганізацію та зміну структури виконавчого апарату районної ради, доповідав: Юрій Філипчук – голова районної ради. Про звернення районної ради, доповідав: Юрій Філипчук – голова районної ради.
По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.