Шановні жителі Верховинського району!

Опубліковано 28 липня 2021
Шановні жителі Верховинського району!
Щиро вітаю вас з Днем хрещення Київської Русі та Днем світлої пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира Великого!
Утвердження серед нашого народу християнства стало справжнім стрижнем формування духовності, виховання десятків поколінь, що гідно несли традиції народу, серед яких повага та любов до ближнього і до Бога.
Саме віра завжди була для українців життєдайною силою, яка допомагала вистояти в часи лихоліть і надавала сил рухатися далі на шляху процвітання рідної землі.
У цей урочистий та радісний день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди, успіхів у реалізації високих задумів на благо України!
З повагою,
голова районної ради Юрій Філипчук