Духовна діяльність, популяризація та збереження традицій на території Гуцульського краю

Опубліковано 02 серпня 2021

Голова районної ради Юрій Філипчук, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук, заступник Верховинського селищного голови Ярослав Кікінчук взяли участь у зустрічі з владикою Юліаном, єпископом Коломийським і Косівським та головою Товариства «Гуцульщина» Дмитром Стефлюком, на якій обговорено духовну діяльність, популяризацію та збереження традицій на території Гуцульського краю. Під час зустрічі Дмитро Стефлюк вручив Юліану - правлячому єпископу Коломийської єпархії ПЦУ медаль «За особливі заслуги перед Гуцульщиною» та провів для присутніх огляд – екскурсію «Гуцульської Світлиці», що розташоване у селищі Верховина.