Шановні працівники ветеринарної медицини Верховинського району!

Опубліковано 08 серпня 2021
Шановні працівники ветеринарної медицини Верховинського району!
Щорічно, у другу неділю серпня відзначається День працівників ветеринарної медицини в Україні, мета якого відзначити вагомий внесок працівників ветеринарної медицини у забезпеченні ветеринарного та епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва і охорони довкілля.
Професія, якій ви присвятили своє життя, – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві.
Прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю, гуманізм, високий професіоналізм та компетентність.
Нехай добро і злагода завжди панують у Вашій оселі!
Зичу Вам, Вашим рідним і близьким родинного затишку, надії на щасливе майбутнє, прихильності долі і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!
З повагою,голова районної ради
Юрій Філипчук
На зображенні може бути: квітка та текст