Урочистості Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Опубліковано 23 серпня 2021
22 серпня з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України відбулись урочистості та святковий концерт в Будинку культури с.Білоберізка.
Голова районної ради Юрій Філипчук та голова районної державної адміністрації взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня прапора України та 30-річниці Дня незалежності в селі Білоберізка, яке розпочато з виконання Державного Гімну України.
Священнослужителі спільно з громадою та гостями помолилися за рідний народ та Україну, відслуживши подячний молебень. Юрій Філипчук та Василь Бровчук привітали присутніх із Днем прапора та Днем незалежності та наголосили, що День незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.
Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження. Голова районної ради Юрій Філипчук та голова райдержадміністрації Василь Бровчук вручили медаль «За заслуги перед Верховинщиною» Білоберізькому сільському голові Дмитру Іванюку та спільні Грамоти: Галині Дмитроняк, Роману Бельмезі, Петру Данильчику за вагомий внесок у розбудову незалежної Української держави, високий професіоналізм, відданість справі розвитку і зміцнення Білоберізької громади.
Найкращі мистецькі колективи, а також окремі виконавці подарували присутнім святковий концерт та створили чудовий святковий настрій.