З Днем Незалежності, рідна Україно!

Опубліковано 24 серпня 2021
З Днем Незалежності, рідна Україно!
Голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь в урочистих заходах з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.
День Незалежності – це не просто День народження Держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили історію і боролися за державність. Нам, їхнім нащадкам, випало на долю жити в соборній суверенній Україні.
Відзначення Дня народження Незалежної України відбулося у селищі Верховина на Співочому полі за участю голови районної державної адміністрації Василя Бровчука, Верховинського селищного голови Василя Мицканюка, священнослужителів району, працівників районної державної адміністрації, районної ради та керівників районних установ, організацій, громадськості та представників ЗМІ.
З привітальними словами до гостей свята звернулися голова районної ради Юрій Філипчук, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук, Верховинський селищний голова Василь Мицканюк. У своїх вітаннях вони побажали присутнім мирного неба над головою, міцного здоров’я та втілення задуманого, зазначивши, що над процвітанням і розвитком рідного краю кожен повинен працювати щомиті. Тоді Україна стане сильною й могутньою європейською державою.
За значні особисті заслуги у становленні незалежної України, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння українському народу керівники району вручили спільні Грамоти кращим працівникам установ і організацій, ветеранів УПА та воїнів АТО, громадсько-політичних діячів. Завершились урочистості з нагоди 30-ї річниці Незалежності України святковим концертом.

10Ви та ще 9