День знань у Верховинському ліцеї

Опубліковано 01 вересня 2021
День знань у Верховинському ліцеї.
Святкову лінійку з нагоди Дня знань і нового навчального року розпочато з виконання Державного Гімну України, а отець Ігор Ребенчук виголосив спільну молитву.
Голова районної ради Юрій Філипчук та селищний голова Василь Мицканюк привітали педагогічний колектив, учнів, батьків зі святом. Юрій Юрійович побажав всім школярам успіхів та наполегливості у навчанні, зустріти хороших друзів і досягти омріяної мети, а вчителям – терпіння і наснаги, легкої праці. Свято першого дзвоника завжди було особливою подією для учнів, їхніх батьків, вчителів. Хтось переступає цього дня поріг школи вперше, для когось навчальний рік вже випускний. Однак всі учні назавжди запам’ятають шкільні дні, наповнені й веселощами, і цікавим, але важким навчанням. Урочисту лінійку супроводжували музичні виступи, привітання першокласників та майбутніх випускників. На завершення пролунав символічний «перший дзвоник». Під щедрі оплески присутніх, першокласники головні герої свята, вперше ступили на шкільний поріг, за ними всі школярі поспішили на свій перший урок.