Шановні підприємці Верховинського району!

Опубліковано 04 вересня 2021

Шановні підприємці Верховинського району!

Щорічно у першу неділю вересня ми відзначаємо День підприємця. З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у Вашому бізнесі!

Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму.

Сьогодні за підприємництвом – майбутнє. Не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки.

Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність - все це складові Вашої участі в розвитку нашого району.

Бажаю здоров'я, щастя, благополуччя Вам і Вашим близьким, нехай Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту!

З повагою,

Голова районної ради                                   Юрій Філипчук