Привітання працівників рятувальних служб району з професійним святом.

Опубліковано 16 вересня 2021
Напередодні свята Дня рятівника голова районної ради Юрій Філипчук, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук та голова Верховинської селищної ради Василь Мицканюк
Керівництво подякувало працівникам пожежно-рятувальних підрозділів за відмінну роботу, оперативність при виконання завдань з попередження і ліквідації в районі надзвичайних ситуацій та побажали міцного здоров’я, Божої опіки під час несення служби та миру на українській землі.
За високий професіоналізм, самовідданість при виконанні службових завдань, особистий внесок у запобігання надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків та з нагоди професійного свята, кращих працівників рятувальної служби району відзначено Грамотами.