Шановні працівники лісового господарства!

Опубліковано 18 вересня 2021

Шановні працівники лісового господарства!

Шановні працівники лісу! Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

Щиро бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди та достатку. Нехай шелест зелених гаїв приносить вам наснагу та додає сил для реалізації добрих та корисних справ, а натхнення і плідна праця і надалі будуть запорукою збереження та примноження наших лісів – зеленої скарбниці Верховинського району.

Також, у цей день хочу подякувати ветеранам галузі, які все своє життя присвятили лісу.

Ваша благородна праця лісівників завжди була важливою та незамінною для суспільства, адже від її результатів залежить теперішнє та майбутнє благополуччя держави.

З повагою,

Голова районної ради    Юрій Філипчук