Шановні юристи Верховинщини!

Опубліковано 08 жовтня 2021
Шановні юристи Верховинщини!
Вітаю Вас із професійним святом – Днем юриста!

На зображенні може бути: ‎текст «‎3 днем لهه юриста!‎»‎

У наш час юридичний фундамент необхідний у будь-якій сфері життя. Саме від Вас, шановні правники, залежить чітке і бездоганне виконання законів, захист інтересів держави, бізнесу, прав і свобод людини, підвищення правової культури громадян, закріплення в суспільній свідомості почуття поваги до закону.
Забезпечення правових гарантій в дійсності вимагає чимало зусиль і ерудиції, гарної професійної кваліфікації та досвіду юридичної практики, а робота з людьми - розуміння, толерантності і водночас принциповості та неупередженості.
Бажаю Вам професійних успіхів та нових досягнень, зважених рішень і витримки у складних ситуаціях. Нехай Ваші професійні зусилля завжди винагороджуються повагою і довірою людей. Благополуччя Вам, щастя, міцного здоров’я і родинного добробуту на довгі роки!
З повaгою,
Головa paйонної ради Юрій Філипчук