Осіння Акція «Створюємо ліси разом»

Опубліковано 12 жовтня 2021
Осіння Акція «Створюємо ліси разом»
Голова районної ради Юрій Філипчук, голова райдержадміністрації Василь Бровчук, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук взяли участь з лісівниками ДП «Верховинське лісове господарство» у посадці лісових культур присвяченої до Всеукраїнської акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом» в рамках реалізації програми Президента України «Зелена країна».
Створення лісових культур проведено в Верховинському лісництві урочищі Перевал квартал 21 виділ 5.1 на площі 1,0 га.
В акції також взяли участь представники громадської організації «Дзін спейс»,
Спільними зусиллями заліснено площу в 1 га. при цьому висаджено 4000 штук сіянців основних лісоутворюючих порід, а саме: 2400 штук ялиці, 800 штук ялини, 750 штук бука, 25 штук модрини та 25 штук кедра корейського відповідно до розробленого проекту лісових культур.