Про скликання одинадцятої сесії районної ради VІІІ демократичного скликання

Опубліковано 26 жовтня 2021

ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 25 жовтня 2021 р. № 42-р

селище Верховина

Про скликання одинадцятої

сесії районної ради

VІІІ демократичного скликання

На підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати одинадцяту сесію районної ради VІІІ демократичного скликання 05 листопада 2021 року (початок роботи об 10.30 годин) з наступним порядком денним:
  • Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за  9 місяців 2021 року.
  • Про підсумки виконання районного бюджету за  9 місяців  2021 року.
  • Про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік.
  • Інформація Верховинського комбінату комунальних підприємств про фінансово-економічний стан та результати роботи підприємства за  ІІ-ІІІ квартали 2021 року.
  • Про продовження договору оренди нежитлового приміщення за адресою: селище Верховина, вул.Франка, 33.
  • Про продовження договору оренди цілісного майнового комплексу «Верховинське автотранспортне підприємство».
  • Про звернення районної ради щодо функціональних повноважень та фінансування районних рад на 2022 рік.
  • Про підтримку звернення Верховинської селищної ради.
  • Різне.
  1. На сесію районної ради запросити: голову райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації, селищного та сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій району, представників ЗМІ.
  2. Виконавчому апарату районної ради забезпечити проведення сесії районної ради з дотриманням санітарно-гігієнічних норм відповідно до чинних нормативних документів МОЗ та рекомендації Всесвітньої ООЗ.

Голова районної ради                                                                 Юрій Філипчук