Про скликання ІІ пленарного засідання ХІ сесії районної ради VІІІ демократичного скликання

Опубліковано 15 листопада 2021
ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
від 15 листопада 2021 р. № 48-р
селище Верховина
Про скликання ІІ пленарного
засідання ХІ сесії районної ради
VІІІ демократичного скликання
На підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Скликати ІІ пленарне засідання одинадцятої сесії районної ради VІІІ демократичного скликання 18 листопада 2021 року (початок роботи об 10.00 год.) з наступним порядком денним:
1) Про продовження договору оренди цілісного майнового комплексу «Верховинське автотранспортне підприємство».
2) Різне.
2. На сесію районної ради запросити: голову райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації, селищного та сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій району, представників ЗМІ.
3. Виконавчому апарату районної ради забезпечити проведення сесії районної ради з дотриманням санітарно-гігієнічних норм відповідно до чинних нормативних документів МОЗ та рекомендації Всесвітньої ООЗ.
Голова районної ради Юрій Філипчук